Plaats datum

keurmeester

uitslagen
       
Internationale Dogshow Rijnland  17-03-2018 Mw.M.J. Melchior (LU)  uitslag druk hier   jongste puppyklas

96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018

Mr.Jean-Jacques MORBELLI (France)

uitslag druk hier   jongste puppyklas
XLII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (PL) 21-04-2018

Mw.Barbara Larska (PL)

uitslag druk hier  jongste puppyklas
joe-kat-show Arnhem 10-05-2018

Mw. M. Ebels-Heijkens

 uitslag druk hier jongste puppyklas

                          reserve beste jungste pup in show

VDH International show Dortmund (D) 12-05-2018 Mw.Hassi Assenmacher-Feyel(D) uitslag druk hier   puppyklas
KC Culemborg Clubmach 27-05-2018 Mw.Annemarie Beenen-Sluyters (NL) puppyklas

                                                                                                                                                                        Beste pup in show

Internationale Ausstellung Hannover (D) 30-06-2018

Mv.Berri Beare (IRL)

 uitslag druk hier  puppyklas
Annual Trophy Show Hannover (D) 01-07-2018

Angelika Sassenberg (DE)

Uitslag druk hier  Uitslag druk hier puppyklas
 World Dog Show  Amsterdam 10-08-2018 Mr. Ozan Belkıs (TR)  uitslag druk hier  puppyklas
               Beste puppy van het ras (World puppy winner)
International Show Leipzig (D) 25-08-2018

Mr,Peter Farrell (IRL)

uitslag druk hier    Uitslag druk hier jeugdklas

  • Title “VDH-Junior-Winner Leipzig”
German Winner Show Leipzig (D) 26-08-2018 Miguel A. Martinez (ARG) uitslag druk hier   uitslag druk hier jeugdklas

              Title “VDH German Junior Winner”

 Internationale Ausstellung Bremen 2018 (D)

01-09-2018

Mr.Rolf Blessing, D

uitslag druk hier       uitslag druk hier     uitslag druk hier     jeugdklas

                   Duitse Jeugdkampioen

Nationale Ausstellung Bremen (D) 02-09-2018

Mw.Regina Blessing, D

uitslag druk hier   uitslag druk hier  uitslag druk hier      jeugdklas
INTERNATIONAL DOGSHOW MAASTRICHT 29-09-2018

Mw.J. Foley (EIRE)

uitslag druk hier     uitslag druk hier  jeugdklas
INTERNATIONAL DOGSHOW MAASTRICHT 30-09-2018 Mw. Julia Magdas (ROM)  uitslag druk hier     jeugdklas

                               Beste jeunior handeler van de show

Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 06-10-2018

Dragan Babic  SRB

uitslag druk hier          jeugdklas
Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 07-10-2018

Zoia Oleynikova (UKR)

uitslag druk hier          jeugdklas
 
80th Anniversary Jubilee Show (PL) 11-10-2018 Janusz Opera (PL) uitslag druk hier           jeugdklas
Europa Dog Show (PL) 12-10-2018

Andrzej Zamoyski (PL)

uitslag druk hier            jeugdklas

                           Titel:   Europa Junior Winster 2018                                                                                             Polse Junior Champion

Dogshow Bleiswijk 03-11-2018 mw.I.Y.Onstenk-Schenk (NL) uitslag druk hier    jeugdklas

Dogshow Bleiswijk 04-11-2018 dhr.M.Lindborg (SE) uitslag druk hier   jeugdklas
Eurodogshow Kortrijk (BE) 17-11-2018 dhr.Roger Vanhoenacker (BE)   uitslag druk hier   jeugdklas

4e plaats groep 1

8e plaats jeugdgroep

 

BRUSSELS TROPHY (BE) 08-12-2018

Mr Deschuymere Norman. (BE)

uitslag druk hier  jeugdklas

                                 2e plaats groep 1

 Brussels Dog Show ( BE) 09-12-2018

Mr Draganescu M. (RO)

uitslag druk hier  jeugdklas

      Titel: Belgisch Jeunior Winster

Amsterdam Winner Show 2018 16-12-2018 Mr.Jan Ebels ( NL) uitslag druk hier   uitslag druk hier Jeugdklas

 

                                                                                                                                                Titel Amsterdam jeugd Winster 2018 

IDS Martini Dogshow 2019 03-03-2019 Karen Gilliland  (IE) uitslag druk hier   uitslag druk hier  Tusseklas

               

                            Titel: Benelux Winster 2019

Schaal Der Kempen (Weelde) BE 16-03-2019 Dhr.Ruiz Rodriguez Francisco (ES)  uitslag druk hier  Tusseklas
Antwerp Winner (BE) 13-04-2019

Mevr.Slatyer W. (AU) 

uitslag druk hier   Tusseklas 

Brabo Winner (BE) 14-04-2019

Mr.Agabeyli Z. (AZ)

uitslag druk hier    Tusseklas

XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole (PL) 28-04-2019 Mevr.Frances Smith – (Argentyna) Tusseklas
Gent - 49e Flanders Dog Show (BE) 04-05-2019 Mr.Jochen Eberhardt (D) uitslag druk hier  Tusseklas

                                                                                                                                                                     res.best in groep 1

Gent - 50e Flanders Dog Show (BE) 05-05-2019 Mr. Ionescu Augustin (Rou) uitslag druk hier  Tusseklas

 

                                                                                                                                                                        Best in Groep 1

 

97 IDS  Luxemburg (L) 12-05-2019 Mevr.Marie-Josée Melchior (L)  uitslag druk hier  Tusseklas
VDH-Europasieger-Ausstellung (D) 18-05-2019

Dr. Ümit Özkanal (TR)

uitslag druk hier  uitslag druk hier  Tusseklas

                                  Titel : VDH - Europasiger

Internationale Dogshow K.C. Oss 25-05-2019 Dhr.Francesco Cochetti (It)  uitslag druk hier    Tusseklas 
43 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 01-06-2019

Mevr.Iwona Giczela (PL)

uitslag druk hier  Tusseklas

44 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 02-06-2019

Mevr. Anna Pulikowska-Klimona (PL)

uitslag druk hier  Tusseklas
Aarau- I CACIB show 29-06-2019 Mr.Claus-Peter Fricke ( DE)      uitslag druk hier  Tusseklas

Aarau- CAC show 29-06-2019 Mv.Jadranka Mijatovic (HR)  uitslag druk hier  Tusseklas

                                       Titel ‘Winner Aargovia’

Aarau- II CACIB show 30-06-2019 Mr.George Schogol (GE) uitslag druk hier  Tusseklas

Golden dog Trophy   Benelux Winner(BE)  27-07-2019 Mr. Boguslaw Chmiel (PL) uitslag druk hier Tusseklas

 

                        Titel: Benelux Winner 2019

Nationale Ausstellung Hude (D) 04-08-2019

Mr.John Muldoon (IRL)

uitslag druk hier  Tusseklas
98 Int.dogshow Luxemburg 31-08-2019

Mv.Ruth Wagner(L)

uitslag druk hier  kampioensklas

28.Klubschau des APH e.V. 01-09-2019

Mv.Barbara Bruns (D)

uitslag druk hier  uitslag druk hier  Tusseklas
16. Internationale Rassehundeausstellung Rostock 06-10-2019 Mv.Hassi Assenmacher-Feyel / D uitslag druk hier     kampioensklas

                                          Tietel : Winner Rostock

Bundessieger-Show D 13-10-2019

Mr.Petru Muntean (RO)

uitslag druk hier     kampioensklas

                                   Titel: Bundessieger 2019

Leuven- Lovanium Trofee BE 26-10-2019 Dhr.Van Hoenacker Roger (BE) uitslag druk hier    kampioensklas
Krajowa wystawa psow rasowych Swiebodzice (PL) 30-11-2019 Grzegorz Weron (PL) Openklas
Christmas Winner Show 2019 22-12-2019 Jos de Cuyper (BE) uitslag druk hier  kampioensklas

        

             Kerst Winster 2019

International Dogshow Maastricht 26-09-2020 Claus-Peter Fricke  D uitslag druk hier  kampioensklas

17. Internationale Rassehundeausstellung Rostock 2020 03-10-2020 Guido Schäfer  DE uitslag druk hier  kampioensklas
       
       

Tatra Kennel Bialy Misiu
- Tinnegieter 3 - 4174LG Hellouw - Tel: 0610-177444 - E-mail: info@tatraberghond.nl