Wij waarderen heel erg de mening van de keurmeesters, die onze honden keuren.Dit is voor ons een extra bevestiging of wij met onze honden in de goede richting gaan.

Hondenshows worden bij ons ook erg hoog aangeschreven.

Teef  Blanka  23-12-2015  
Plaats datum keurmeester uitslagen
Rotterdam 03-09-2016 Mw.Dagmar Klein(RO) uitslag druk hier puppyklas
 
Amsterdam 11-12-2016 Mr.Panos Demetriou (CY) uitslag druk hier  jeugdklas

                   Tietel: jeugdwinster Amsterdam Winner Show 2016

Eindhoven 04-02-2017 Mr.P.Lawless(IR) uitslag druk hier   jeugdklas
Antwerpen (BE) 29-04-2017 Mr. Delerue P.S. (PT)     uitslag druk hier                  uitslag druk hier       tussenklas
KC Oss 27-05-2017 Mr.P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier   jeugdklas     
HKV-Ambiorixtrofee Genk (BE) 24-06-2017 Ćurčić Z.(RS) uitslag druk hier           tussenklas
 
Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Mr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier          Tussenklas
       

 

 

 

 

Teef  Layda 23-12-2015  
Plaats datum keurmeester uitslagen
Rotterdam 03-09-2016 Mw.Dagmar Klein(RO) uitslag druk hier  puppyklas
 
Genk (BE) 07-01-2017 Mw.Vermeire Myriam (BE) uitslag druk hier  jeugdklas
Groningen 04-03-2017 Mr.Per Svarstad (SE) uitslag druk hier  jeugdklas
Goes 15-04-2017 Mr.M Wibier (DE) uitslag druk hier  tussenklas
Antwerpen (BE) 29-04-2017 Mr. Delerue P.S. (PT)     uitslag druk hier                      uitslag druk hier   tussenklas
KC Oss 27-05-2017 Mr.P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier      jeugdklas
VDH Hannover 10-06-2017 Mr.Tomasz Borkowski (PL) uitslag druk hier          uitslag druk hier     tussenklas

             

  2e in de erering (Groep 1)  Titel: Sieger Hannover 2017

HKV-Ambiorixtrofee Genk (BE) 24-06-2017 Mr.Ćurčić Z.(RS) uitslag druk hier             tussenklas  

                                 

     Titel: Ambiorix Winner 2017

Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Mr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier          tussenklas
Kampioenschapsclubmach Tatra-Club 16-09-2017 Mw.M Ebels(NL) jonge hondenklasse
Pinkstershow 2018 Venray 21-05-2018

Mw.E. Bakker – van de Woestijne(NL)

uitslag druk hier       uitslag druk hier openklas

 

 

 

 

 

<

Reu  Tienus 23-07-2016  
Plaats datum keurmeester uitslagen
Amsterdam 11-12-2016 Mr.Panos Demetriou (CY) uitslag druk hier      jongste puppyklas
Eindhoven 04-02-2017 Mr.P.Lawless(IR) uitslag druk hier  puppyklas
KC Oss 27-05-2017 Mr.P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier   jeugdklas
Stichting"Limburgia" Echt 02-07-2017 Mr.J.Wauben (NL) uitslag druk hier    uitslag druk hier  jeugdklas
Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Mr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier    jeugdklas
 
Kampioenschapsclubmach Tatra-Club 16-09-2017 Mw.M Ebels(NL) uitslag druk hier    jeugdklas   
Clubwinnaar 2017

                Titel: Clubwinnaar 2017

Top NL Kampioenschapsclubmach 2017 17-09-2017 Mw.R van Veen-Keur(NL) uitslag druk hier    jeugdklas
Leuven - Lovanium Trofee (BE) 28-10-2017 Mr.Peter Rehanek(CZ) uitslag druk hier   tussenklas
Dogshow Bleiswijk   04-11-2017 Mr.Leif Ragnar Hjorth (Noorwegen) uitslag druk hier   tussenklas
Eurodogshow Kortrijk( BE) 19-11-2017 Mr.Alexander Dimitrov   uitslag druk hier   tussenklas
Amsterdam Winner Show 10-12-2017 Mw.Kornelija Butrimova (LT) uitslag druk hier    tussenklas

Titel: Amsterdam Winner 2017

Brussels Trophy (BE) 16-12-2017

Mw.De Ridder-Onghena Liliane (B)

uitslag druk hier   tussenklas

Titel: Benelux Winner 2017

Kerstshow – Gorinchem 17-12-2017 Mw.R.van Veen-Keur (NL) uitslag druk hier   openklas
HRV Kerstshow (BE) 23-12-2017 Mw.LILIANE DE RIDDER (B) uitslag druk hier   tussenklas 
Schaal Der Kempen (Weelde)BE  06-01-2018 Mr. Jancik Leos (CZ) uitslag druk hier    tussenklas
Hond v.h. Jaar Show 2017 14-01-2018 Mw.Cindy Kerssemeijer (NL)  
International Dogshow  Zielona Gora(PL) 04-03-2018 Mr.Iuza Beradze (CZE) uitslag druk hier   tussenklas
Internationale Dogshow Rijnland  17-03-2018 Mr.M.J. Melchior (LU)  uitslag druk hier  Openklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018

Mr.Jean-Jacques MORBELLI (France)

uitslag druk hier   Openklas
XI II Krajowa Wystawa Psow Rasowych (PL) 21-04-2018 Mw.Barbara Larska (PL)   tussenklas

In de erering 2e plaats groep 1 , 2e plaats van de BIS Poolse rassen 

Internationale Rassehunde-Ausstellung Lingen (D) 28-04-2018 Mr.Erwin Deutscher (Australië) uitslag druk hier  uitslag druk hier    tussenklas

                                  Beste van het ras

                                                                                                    

                                                                                                                                      Beste hond van de dag / 29-04-2018 reserve BIS

VDH-Europasieger Show (D) 11-05-2018 Mr.Philip John (IND) uitslag druk hier   tussenklas

Titel: VDH-Europasieger 2018

VDH International show Dortmund (D) 12-05-2018 Mw.Hassi Assenmacher-Feyel(D) uitslag druk hier    tussenklas 

Titel: VDH- Fruhjarssieger 2018

Internationale Ausstellung Hannover (D) 30-06-2018

Mw.Berri Beare (IRL)

uitslag druk hier    Kampioenschapsklas

Title “ Winner Hannover” 2018

Annual Trophy Show Hannover (D) 01-07-2018

Mw.Angelika Sassenberg (DE)

uitslag druk hier    Kampioenschapsklas

Title „VDH Annual Tophy Winner 2018

BRABANTCUP  UDEN 04-08-2018 Mr.Niksa Lemo uitslag druk hier  open klas

                                          3e plaats groep 1

World Dog Show  Amsterdam 10-08-2018 Mr. Ozan Belkıs (TR)  uitslag druk hier  open klas
SPECIALTIES connected to the WDS 2018  11-08-2018

Mr.Erodotos Neofytou (CY)

uitslag druk hier  open klas
International Show Leipzig (D) 25-08-2018 Mr.Peter Farrell (IRL) uitslag druk hier   uitslag druk hier Kampioenschapsklas

                     Title “VDH-Winner Leipzig”

German Winner Show Leipzig (D) 26-08-2018 Mr.Miguel A. Martinez (ARG) uitslag druk hier   uitslag druk hier Kampioenschapsklas

 

                 Title “VDH German Winner”

Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 06-10-2018

Dragan Babic  SRB

uitslag druk hier     open klas

                          Best in Groep 2e plaats

Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 07-10-2018

Zoia Oleynikova (UKR)

uitslag druk hier      open klas

                                    Best in groep 1                                                                                                        Best in Poolse rassen

                                         Best in show 4e plaats                 

80th Anniversary Jubilee Show (PL) 11-10-2018 Janusz Opera (PL) uitslag druk hier      open klas
Europa Dog Show (PL) 12-10-2018 Andrzej Zamoyski (PL) uitslag druk hier      open klas
 KC ‘s-Hertogenbosch 28-10-2018 mw. I.Y. Onstenk-Schenk (NL) uitslag druk hier      open klas

                                           Best in groep 1                                                                                                         Best in Show 1

 

Dogshow Bleiswijk 03-11-2018 mw.I.Y.Onstenk-Schenk (NL) uitslag druk hier   open klas

Dogshow Bleiswijk 04-11-2018 dhr.M.Lindborg (SE) uitslag druk hier   open klas

Nationale Rassehunde-Ausstellung Karlsruhe(D) 10-11-2018 dhr.Peter Machetanz (D)  uitslag druk hier   uitslag druk hier Kampioenschapsklas

                                                      Tietel :Sieger Karlsruhe

Internationale (IRAS) Karlsruhe(D) 11-11-2018 mv.Liliane de Ridder-Onghena (BE)  uitslag druk hier   uitslag druk hier uitslag druk hierKampioenschapsklas
Tietel : Alpensieger
Eurodogshow Kortrijk (BE) 17-11-2018 dhr.Roger Vanhoenacker ( BE )  Uitslag druk hier    open klas

Benelux Winner(BE)

18-11-2018 mv.Liliane de Ridder-Onghena (BE)  uitslag druk hier     open klas

   Tietel:Benelux Winner 2018

 Brussels Dog Show (BE) 09-12-2018

Mr Draganescu M. (RO)

uitslag druk hier  kampioensklas

  Tietel; Belgisch Winner 2018

Amsterdam Winner Show 16-12-2018 Mr.Jan Ebels (NL) uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas

 

 

 

Tietel  Amsterdam Winner 2018

IDS Martini dogshow 01-03-2019

Koot, Maikel (NL)

 uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas
IDS Martini dogshow 03-03-2019 Karen Gilliland  (IE)  uitslag druk hier    uitslag druk hier   kampioensklas

             Titel: Benelux Winner 2019            

                                                                                                                                                                          Beste junior handeler in show.

INTERNATIONAL DOGSHOW ZWOLLE 06-04-2019

Mr P. Berchtold (AT)

uitslag druk hier  kampioensklas

INTERNATIONAL DOGSHOW ZWOLLE 07-04-2019 Mr.J de Gids (NL) uitslag druk hier  kampioensklas

XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole (PL) 28-04-2019

Frances Smith – Argentyna

kampioensklas

 

   res.BIS Poolse rassen                                                                                                         res.best in Groep 1

97 IDS  Luxemburg (L) 12-05-2019 Mevr.Marie-Josée Melchior (L)  uitslag druk hier  kampioensklas

VDH-Europasieger-Ausstellung (D) 18-05-2019

Dr. Ümit Özkanal (TR)

uitslag druk hier  uitslag druk hier  kampioensklas

           Titel : VDH - Europasiger

43 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 01-06-2019

Mevr.Iwona Giczela (PL)

uitslag druk hier  kampioensklas

44 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 02-06-2019

Mevr.Anna Pulikowska-Klimona (PL)

uitslag druk hier  kampioensklas

Stichting Limburgia Hondenshow Echt 06-07-2019 Mr.Rolf Blessing (DE)   kampioensklas
 
Golden dog Trophy   Benelux Winner(BE)  27-07-2019 Mr. Boguslaw Chmiel (PL) uitslag druk hier  kampioensklas

Tietel: Benelux Winner 2019

65 Golden dog Trophy  LUIK (BE)  28-07-2019 Mr.Ozan Belkis (TR) uitslag druk hier  kampioensklas

Nationale Ausstellung Hude (D) 04-08-2019 John Muldoon (IRL) uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas

       
       

 

Teef  Mandy 02-06-2017                                               
Plaats datum keurmeester uitslagen
Leuven - Lovanium Trofee (BE) 28-10-2017 Mr.Peter Rehanek(CZ) uitslag druk hier  jongste puppyklas
Eurodogshow Kortrijk (BE) 19-11-2017 Mr.Alexander Dimitrov   uitslag druk hier   jongste puppyklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018 Mr.Jean-Jacques MORBELLI (France) uitslag druk hier   uitslag druk hier  jeugdklas

Luxemburg jeugdkampioen

joe-kat-show Arnhem 10-05-2018

Mw. M. Ebels-Heijkens

 uitslag druk hier jeugdklas
Zwolle - Hanzeshow 24-06-2018 Dhr. Dirk Spruyt (BE)    uitslag druk hier jeugdklas
World Dog Show  Amsterdam 10-08-2018 Mr. Ozan Belkıs (TR)  uitslag druk hier  jeugdklas
SPECIALTIES connected to the WDS 2018  11-08-2018

Mr.Erodotos Neofytou (CY)

uitslag druk hier  jeugdklas
                         
Nationale Ausstellung Bremen (D) 02-09-2018

Mw.Regina Blessing, D

uitslag druk hier  tussenklas

Nationale Rassehunde-Ausstellung Karlsruhe (D) 10-11-2018 dhr.Peter Machetanz (D)  uitslag druk hier   tusseklas

BRUSSELS TROPHY (BE) 08-12-2018

Mr Deschuymere Norman. (BE)

uitslag druk hier   tusseklas
       

 

 

 

 

 

 

Teef: Beauty Bialy Misiu 12-11-2017

Plaats datum keurmeester uitslagen
Internationale Dogshow Rijnland  17-03-2018 Mw.M.J. Melchior (LU)  uitslag druk hier   jongste puppyklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018

Mr.Jean-Jacques MORBELLI (France)

uitslag druk hier   jongste puppyklas
XLII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (PL) 21-04-2018

Mw.Barbara Larska (PL)

uitslag druk hier  jongste puppyklas
joe-kat-show Arnhem 10-05-2018

Mw. M. Ebels-Heijkens

 uitslag druk hier jongste puppyklas

                          reserve beste jungste pup in show

VDH International show Dortmund (D) 12-05-2018 Mw.Hassi Assenmacher-Feyel(D) uitslag druk hier   puppyklas
KC Culemborg Clubmach 27-05-2018 Mw.Annemarie Beenen-Sluyters (NL) puppyklas

                                                                                                                                                                        Beste pup in show

Internationale Ausstellung Hannover (D) 30-06-2018

Mv.Berri Beare (IRL)

 uitslag druk hier  puppyklas
Annual Trophy Show Hannover (D) 01-07-2018

Angelika Sassenberg (DE)

Uitslag druk hier  Uitslag druk hier puppyklas
 World Dog Show  Amsterdam 10-08-2018 Mr. Ozan Belkıs (TR)  uitslag druk hier  puppyklas
               Beste puppy van het ras (World puppy winner)
International Show Leipzig (D) 25-08-2018

Mr,Peter Farrell (IRL)

uitslag druk hier    Uitslag druk hier jeugdklas

  • Title “VDH-Junior-Winner Leipzig”
German Winner Show Leipzig (D) 26-08-2018 Miguel A. Martinez (ARG) uitslag druk hier   uitslag druk hier jeugdklas

              Title “VDH German Junior Winner”

 Internationale Ausstellung Bremen 2018 (D)

01-09-2018

Mr.Rolf Blessing, D

uitslag druk hier       uitslag druk hier     uitslag druk hier     jeugdklas

                   Duitse Jeugdkampioen

Nationale Ausstellung Bremen (D) 02-09-2018

Mw.Regina Blessing, D

uitslag druk hier   uitslag druk hier  uitslag druk hier      jeugdklas
INTERNATIONAL DOGSHOW MAASTRICHT 29-09-2018

Mw.J. Foley (EIRE)

uitslag druk hier     uitslag druk hier  jeugdklas
INTERNATIONAL DOGSHOW MAASTRICHT 30-09-2018 Mw. Julia Magdas (ROM)  uitslag druk hier     jeugdklas

                               Beste jeunior handeler van de show

Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 06-10-2018

Dragan Babic  SRB

uitslag druk hier          jeugdklas
Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 07-10-2018

Zoia Oleynikova (UKR)

uitslag druk hier          jeugdklas
 
80th Anniversary Jubilee Show (PL) 11-10-2018 Janusz Opera (PL) uitslag druk hier           jeugdklas
Europa Dog Show (PL) 12-10-2018

Andrzej Zamoyski (PL)

uitslag druk hier            jeugdklas

                              Europa Junior Winster 2018                                                                                             Polse Junior Champion

Dogshow Bleiswijk 03-11-2018 mw.I.Y.Onstenk-Schenk (NL) uitslag druk hier    jeugdklas

Dogshow Bleiswijk 04-11-2018 dhr.M.Lindborg (SE) uitslag druk hier   jeugdklas
Eurodogshow Kortrijk (BE) 17-11-2018 dhr.Roger Vanhoenacker (BE)   uitslag druk hier   jeugdklas

4e plaats groep 1

8e plaats jeugdgroep

 

BRUSSELS TROPHY (BE) 08-12-2018

Mr Deschuymere Norman. (BE)

uitslag druk hier  jeugdklas

2e plaats groep 1

 Brussels Dog Show ( BE) 09-12-2018

Mr Draganescu M. (RO)

uitslag druk hier  jeugdklas

      Tietel: Belgisch Jeunior Winster

Amsterdam Winner Show 2018 16-12-2018 Mr.Jan Ebels ( NL) uitslag druk hier   uitslag druk hier Jeugdklas

 

                                                                                                                                                Tietel Amsterdam jeugd Winster 2018 

IDS Martini Dogshow 2019 03-03-2019 Karen Gilliland  (IE) uitslag druk hier   uitslag druk hier  Tusseklas

                 Titel: Benelux Winster 2019

Schaal Der Kempen (Weelde) BE 16-03-2019 Dhr.Ruiz Rodriguez Francisco (ES)  uitslag druk hier  Tusseklas
Antwerp Winner (BE) 13-04-2019

Mevr.Slatyer W. (AU) 

uitslag druk hier   Tusseklas 

Brabo Winner (BE) 14-04-2019

Mr.Agabeyli Z. (AZ)

uitslag druk hier    Tusseklas

XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole (PL) 28-04-2019 Mevr.Frances Smith – (Argentyna) Tusseklas
Gent - 49e Flanders Dog Show (BE) 04-05-2019 Mr.Jochen Eberhardt (D) uitslag druk hier  Tusseklas

                                                                                                                                                                     res.best in groep 1

Gent - 50e Flanders Dog Show (BE) 05-05-2019 Mr. Ionescu Augustin (Rou) uitslag druk hier  Tusseklas

 

                                                                                                                                                                        Best in Groep 1

 

97 IDS  Luxemburg (L) 12-05-2019 Mevr.Marie-Josée Melchior (L)  uitslag druk hier  Tusseklas
VDH-Europasieger-Ausstellung (D) 18-05-2019

Dr. Ümit Özkanal (TR)

uitslag druk hier  uitslag druk hier  Tusseklas

                                  Titel : VDH - Europasiger

Internationale Dogshow K.C. Oss 25-05-2019 Dhr.Francesco Cochetti (It)  uitslag druk hier    Tusseklas 
43 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 01-06-2019

Mevr.Iwona Giczela (PL)

uitslag druk hier  Tusseklas

44 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 02-06-2019

Mevr. Anna Pulikowska-Klimona (PL)

uitslag druk hier  Tusseklas
Aarau- I CACIB show 29-06-2019 Claus-Peter Fricke ( DE)      uitslag druk hier  Tusseklas

Aarau- CAC show 29-06-2019 Jadranka Mijatovic (HR)  uitslag druk hier  Tusseklas

Titel ‘Winner Aargovia’

Aarau- II CACIB show 30-06-2019 George Schogol (GE) uitslag druk hier  Tusseklas

Golden dog Trophy   Benelux Winner(BE)  27-07-2019 Mr. Boguslaw Chmiel (PL) uitslag druk hier Tusseklas

Tietel: Benelux Winner 2019

Nationale Ausstellung Hude (D) 04-08-2019

John Muldoon (IRL)

uitslag druk hier  Tusseklas
       
       
       

 


Tatra Kennel Bialy Misiu
- Tinnegieter 3 - 4174LG Hellouw - Tel: 0610-177444 - E-mail: info@tatraberghond.nl