Teef  Blanka  23-12-2015  
Plaats datum keurmeester uitslagen
Rotterdam 03-09-2016 Mevr.Dagmar Klein(RO) uitslag druk hier puppyklas
 
Amsterdam 11-12-2016 Panos Demetriou (CY) uitslag druk hier  jeugdklas

                   Tietel: jeugdwinster Amsterdam Winner Show

Eindhoven 04-02-2017 Dhr.P.Lawless(IR) uitslag druk hier   jeugdklas
Antwerpen BE 29-04-2017 Mr. Delerue P.S. (PT)     uitslag druk hier                  uitslag druk hier       tussenklas
KC Oss 27-05-2017 P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier   jeugdklas     
HKV-Ambiorixtrofee Genk BE 24-06-2017 Ćurčić Z.(RS) uitslag druk hier           tussenklas
 
Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Dhr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier          Tussenklas
       

 

 

 

 

Teef  Layda 23-12-2015  
Plaats datum keurmeester uitslagen
Rotterdam 03-09-2016 Mevr.Dagmar Klein(RO) uitslag druk hier  puppyklas
 
Genk BE 07-01-2017 Vermeire Myriam (BE) uitslag druk hier  jeugdklas
Groningen 04-03-2017 Per Svarstad (SE) uitslag druk hier  jeugdklas
Goes 15-04-2017 M.Wibier (DE) uitslag druk hier  tussenklas
Antwerpen BE 29-04-2017 Mr. Delerue P.S. (PT)     uitslag druk hier                      uitslag druk hier   tussenklas
KC Oss 27-05-2017 P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier      jeugdklas
VDH Hannover 10-06-2017 Tomasz Borkowski (PL) uitslag druk hier          uitslag druk hier     tussenklas

             

  2e in de erering (Groep 1)  Titel: Sieger Hannover 2017

HKV-Ambiorixtrofee Genk BE 24-06-2017 Ćurčić Z.(RS) uitslag druk hier             tussenklas  

                                 

     Titel: Ambiorix Winner

Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Dhr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier          tussenklas
Kampioenschapsclubmach Tatra-Club 16-09-2017 Mw.M Ebels(NL) jonge hondenklasse
       

 

 

 

 

 

<

Reu  Tienus 23-07-2016  
Plaats datum keurmeester uitslagen
Amsterdam 11-12-2016 Panos Demetriou (CY) uitslag druk hier      jongste puppyklas
Eindhoven 04-02-2017 Dhr.P.Lawless(IR) uitslag druk hier  puppyklas
KC Oss 27-05-2017 P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier   jeugdklas
Stichting"Limburgia" Echt 02-07-2017 J.Wauben (NL) uitslag druk hier    uitslag druk hier  jeugdklas
Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Dhr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier    jeugdklas
 
Kampioenschapsclubmach Tatra-Club 16-09-2017 Mw.M Ebels(NL) uitslag druk hier    jeugdklas   
Clubwinnaar 2017

                Titel: Clubwinnaar 2017

Top NL Kampioenschapsclubmach 2017 17-09-2017 Mw.R van Veen-Keur(NL) uitslag druk hier    jeugdklas
Leuven - Lovanium Trofee BE 28-10-2017 Mr.Peter Rehanek(CZ) uitslag druk hier   tussenklas
Dogshow Bleiswijk   04-11-2017 Leif Ragnar Hjorth (Noorwegen) uitslag druk hier   tussenklas
Eurodogshow Kortrijk BE 19-11-2017 Alexander Dimitrov   uitslag druk hier   tussenklas
Amsterdam Winner Show 10-12-2017 Kornelija Butrimova (LT) uitslag druk hier    tussenklas

Titel: Amsterdam Winner 

Brussels Trophy BE 16-12-2017

De Ridder-Onghena Liliane (B)

uitslag druk hier   tussenklas

Titel: Benelux Winner

Kerstshow – Gorinchem 17-12-2017 Mw.R.van Veen-Keur (NL) uitslag druk hier   openklas
HRV Kerstshow  23-12-2017 LILIANE DE RIDDER (B) uitslag druk hier   tussenklas 
Schaal Der Kempen (Weelde)BE  06-01-2017 Dhr. Jancik Leos (CZ) uitslag druk hier    tussenklas
Hond v.h. Jaar Show 2017 14-01-2018 Mw.Cindy Kerssemeijer (NL)  
International Dogshow  Zielona Gora(Polen) 04-03-2018 Iuza Beradze (CZE) uitslag druk hier   tussenklas
Internationale Dogshow Rijnland  17-03-2018 M.J. Melchior (LU)  uitslag druk hier  Openklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018

Jean-Jacques MORBELLI (France)

uitslag druk hier   Openklas
XI II Krajowa Wystawa Psow Rasowych (PL) 21-04-2018 Barbara Larska (PL)   tussenklas

In de erering 2e plaats groep 1 , 2e plaats van de Poolse rassen 

       
       
       
       
       
       

 

Teef  Mandy 02-06-2017                                               
Plaats datum keurmeester uitslagen
Leuven - Lovanium Trofee BE 28-10-2017 Mr.Peter Rehanek(CZ) uitslag druk hier  jongste puppyklas
Eurodogshow Kortrijk BE 19-11-2017 Alexander Dimitrov   uitslag druk hier   jongste puppyklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018 Jean-Jacques MORBELLI (France) uitslag druk hier   uitslag druk hier  jeugdklas

Luxemburg jeugdkampioen

        
   
   
        
   
       
       

 

 

<

Teef: Beauty Bialy Misiu 12-11-2017
Plaats datum keurmeester uitslagen
Internationale Dogshow Rijnland  17-03-2018 M.J. Melchior (LU)  uitslag druk hier   jongste puppyklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018

Jean-Jacques MORBELLI (France)

uitslag druk hier   jongste puppyklas
XLII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH; 21-05-2018

Barbara Larska (PL)

uitslag druk hier  jongste puppyklas
       
       
       
       

 


Tatra Kennel Bialy Misiu
- Tinnegieter 3 - 4174LG Hellouw - Tel: 0610-177444 - E-mail: info@tatraberghond.nl