Reu  Tienus 23-07-2016  
   
Plaats datum keurmeester uitslagen
Amsterdam 11-12-2016 Mr.Panos Demetriou (CY) uitslag druk hier      jongste puppyklas
Eindhoven 04-02-2017 Mr.P.Lawless(IR) uitslag druk hier  puppyklas
KC Oss 27-05-2017 Mr.P. Rehanek (CZ) uitslag druk hier   jeugdklas
Stichting"Limburgia" Echt 02-07-2017 Mr.J.Wauben (NL) uitslag druk hier    uitslag druk hier  jeugdklas
Hondententoonstelling Rotterdam 29-07-2017 Mr. Jo Schepers (NL) uitslag druk hier    jeugdklas
 
Kampioenschapsclubmach Tatra-Club 16-09-2017 Mw.M Ebels(NL) uitslag druk hier    jeugdklas   
Clubwinnaar 2017

                                 Titel: Clubwinnaar 2017

Top NL Kampioenschapsclubmach 2017 17-09-2017 Mw.R van Veen-Keur(NL) uitslag druk hier    jeugdklas
Leuven - Lovanium Trofee (BE) 28-10-2017 Mr.Peter Rehanek(CZ) uitslag druk hier   tussenklas
Dogshow Bleiswijk   04-11-2017 Mr.Leif Ragnar Hjorth (Noorwegen) uitslag druk hier   tussenklas
Eurodogshow Kortrijk( BE) 19-11-2017 Mr.Alexander Dimitrov   uitslag druk hier   tussenklas
Amsterdam Winner Show 10-12-2017 Mw.Kornelija Butrimova (LT) uitslag druk hier    tussenklas

Titel: Amsterdam Winner 2017

Brussels Trophy (BE) 16-12-2017

Mw.De Ridder-Onghena Liliane (B)

uitslag druk hier   tussenklas

                                       Titel: Benelux Winner 2017

Kerstshow – Gorinchem 17-12-2017 Mw.R.van Veen-Keur (NL) uitslag druk hier   openklas
HRV Kerstshow (BE) 23-12-2017 Mw.LILIANE DE RIDDER (B) uitslag druk hier   tussenklas 
Schaal Der Kempen (Weelde)BE  06-01-2018 Mr. Jancik Leos (CZ) uitslag druk hier    tussenklas
Hond v.h. Jaar Show 2017 14-01-2018 Mw.Cindy Kerssemeijer (NL)  
International Dogshow  Zielona Gora(PL) 04-03-2018 Mr.Iuza Beradze (CZE) uitslag druk hier   tussenklas
Internationale Dogshow Rijnland  17-03-2018 Mr.M.J. Melchior (LU)  uitslag druk hier  Openklas
96e Internationale dogshow Luxemburg 08-04-2018

Mr.Jean-Jacques MORBELLI (France)

uitslag druk hier   Openklas
XI II Krajowa Wystawa Psow Rasowych (PL) 21-04-2018 Mw.Barbara Larska (PL)   tussenklas

In de erering 2e plaats groep 1 , 2e plaats van de BIS Poolse rassen 

Internationale Rassehunde-Ausstellung Lingen (D) 28-04-2018 Mr.Erwin Deutscher (Australië) uitslag druk hier  uitslag druk hier    tussenklas

                                  Beste van het ras

                                                                                                    

                                                                                                                                      Beste hond van de dag / 29-04-2018 reserve BIS

VDH-Europasieger Show (D) 11-05-2018 Mr.Philip John (IND) uitslag druk hier   tussenklas

                                 Titel: VDH-Europasieger 2018

VDH International show Dortmund (D) 12-05-2018 Mw.Hassi Assenmacher-Feyel(D) uitslag druk hier    tussenklas 

                         Titel: VDH- Fruhjarssieger 2018

Internationale Ausstellung Hannover (D) 30-06-2018

Mw.Berri Beare (IRL)

uitslag druk hier    Kampioenschapsklas

                             Title “ Winner Hannover” 2018

Annual Trophy Show Hannover (D) 01-07-2018

Mw.Angelika Sassenberg (DE)

uitslag druk hier    Kampioenschapsklas

Title „VDH Annual Tophy Winner 2018

BRABANTCUP  UDEN 04-08-2018 Mr.Niksa Lemo uitslag druk hier  open klas

                                          3e plaats groep 1

World Dog Show  Amsterdam 10-08-2018 Mr. Ozan Belkıs (TR)  uitslag druk hier  open klas
SPECIALTIES connected to the WDS 2018  11-08-2018

Mr.Erodotos Neofytou (CY)

uitslag druk hier  open klas
International Show Leipzig (D) 25-08-2018 Mr.Peter Farrell (IRL) uitslag druk hier   uitslag druk hier Kampioenschapsklas

                     Title “VDH-Winner Leipzig”

German Winner Show Leipzig (D) 26-08-2018 Mr.Miguel A. Martinez (ARG) uitslag druk hier   uitslag druk hier Kampioenschapsklas

 

                 Title “VDH German Winner”

Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 06-10-2018

Dragan Babic  SRB

uitslag druk hier     open klas

                          Best in Groep 2e plaats

Nationaal dogshow Jelenia Gora (PL) 07-10-2018

Zoia Oleynikova (UKR)

uitslag druk hier      open klas

                                    Best in groep 1                                                                                                        Best in Poolse rassen

                                         Best in show 4e plaats                 

80th Anniversary Jubilee Show (PL) 11-10-2018 Janusz Opera (PL) uitslag druk hier      open klas
Europa Dog Show (PL) 12-10-2018 Andrzej Zamoyski (PL) uitslag druk hier      open klas
 KC ‘s-Hertogenbosch 28-10-2018 mw. I.Y. Onstenk-Schenk (NL) uitslag druk hier      open klas

                                           Best in groep 1                                                                                                         Best in Show 1

 

Dogshow Bleiswijk 03-11-2018 mw.I.Y.Onstenk-Schenk (NL) uitslag druk hier   open klas

Dogshow Bleiswijk 04-11-2018 dhr.M.Lindborg (SE) uitslag druk hier   open klas

Nationale Rassehunde-Ausstellung Karlsruhe(D) 10-11-2018 dhr.Peter Machetanz (D)  uitslag druk hier   uitslag druk hier Kampioenschapsklas

                                                      Titel :Sieger Karlsruhe

Internationale (IRAS) Karlsruhe(D) 11-11-2018 mv.Liliane de Ridder-Onghena (BE)  uitslag druk hier   uitslag druk hier uitslag druk hierKampioenschapsklas
Tietel : Alpensieger
Eurodogshow Kortrijk (BE) 17-11-2018 dhr.Roger Vanhoenacker ( BE )  Uitslag druk hier    open klas

Benelux Winner(BE)

18-11-2018 mv.Liliane de Ridder-Onghena (BE)  uitslag druk hier     open klas

   Tietel:Benelux Winner 2018

 Brussels Dog Show (BE) 09-12-2018

Mr Draganescu M. (RO)

uitslag druk hier  kampioensklas

                              Titel: Belgisch Winner 2018

Amsterdam Winner Show 16-12-2018 Mr.Jan Ebels (NL) uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas

 

 

 

                      Titel:  Amsterdam Winner 2018

IDS Martini dogshow 01-03-2019

Koot, Maikel (NL)

 uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas
IDS Martini dogshow 03-03-2019 Karen Gilliland  (IE)  uitslag druk hier    uitslag druk hier   kampioensklas

             Titel: Benelux Winner 2019            

                                                                                                                                                                          Beste junior handeler in show.

INTERNATIONAL DOGSHOW ZWOLLE 06-04-2019

Mr P. Berchtold (AT)

uitslag druk hier  kampioensklas

INTERNATIONAL DOGSHOW ZWOLLE 07-04-2019 Mr.J de Gids (NL) uitslag druk hier  kampioensklas

XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole (PL) 28-04-2019

Frances Smith – Argentyna

kampioensklas

 

   res.BIS Poolse rassen                                                                                                         res.best in Groep 1

97 IDS  Luxemburg (L) 12-05-2019 Mevr.Marie-Josée Melchior (L)  uitslag druk hier  kampioensklas

VDH-Europasieger-Ausstellung (D) 18-05-2019

Dr. Ümit Özkanal (TR)

uitslag druk hier  uitslag druk hier  kampioensklas

           Titel : VDH - Europasiger

43 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 01-06-2019

Mevr.Iwona Giczela (PL)

uitslag druk hier  kampioensklas

44 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz (PL) 02-06-2019

Mevr.Anna Pulikowska-Klimona (PL)

uitslag druk hier  kampioensklas

Stichting Limburgia Hondenshow Echt 06-07-2019 Mr.Rolf Blessing (DE)   kampioensklas
 
Golden dog Trophy   Benelux Winner(BE)  27-07-2019 Mr. Boguslaw Chmiel (PL) uitslag druk hier  kampioensklas

                               Titel: Benelux Winner 2019

65 Golden dog Trophy  LUIK (BE)  28-07-2019 Mr.Ozan Belkis (TR) uitslag druk hier  kampioensklas

Nationale Ausstellung Hude (D) 04-08-2019 Mr.John Muldoon (IRL) uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas

Dogshow Rotterdam 24-08-2019 Mr.Colm Beattie (IE) uitslag druk hier  kampioensklas
98 Int.dogshow Luxemburg 31-08-2019

Ruth Wagner(L)

uitslag druk hier  kampioensklas

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Wroclaw PL 28-09-2019 Mevr.Anna Redlicka   
16. Internationale Rassehundeausstellung Rostock D 06-10-2019 Mv, Hassi Assenmacher-Feyel / D uitslag druk hier   uitslag druk hier  kampioensklas

Tietel : Winner Rostock 2019   

Bundessieger-Show D 13-10-2019

Petru Muntean (RO)

uitslag druk hier     kampioensklas

                               Titel:Bundessieger 2019

Krajowa wystawa psow rasowych Swiebodzice (PL) 30-11-2019

Grzegorz Weron (PL)

kampioensklas

Christmas Winner Show 2019 22-12-2019 Jos de Cuyper (BE) uitslag druk hier   kampioensklas

                                       Kerst Winner 2019

43e Dogshow Eindhoven 08-02-2020 Mr. J. Muldoon (IE) uitslag druk hier  kampioensklas
International dogshow Maastricht 26-09-2020 Claus-Peter Fricke  ( D) uitslag druk hier  kampioensklas

       
       

Tatra Kennel Bialy Misiu
- Tinnegieter 3 - 4174LG Hellouw - Tel: 0610-177444 - E-mail: info@tatraberghond.nl